Nastavení cookies

Vážení uchazeči,

velice se omlouváme, ale vzhledem k opatřením spojeným s nynější pandemií koronaviru a v souladu s aktuálními nařízeními vlády ČR oznamujeme, že žádosti o mimořádná prodloužení termínů realizace všech dotčených projektů budou konzultovány a řešeny individuálně v průběhu následujících týdnů. Žádná další zasedání rady SFK v nejbližší době neproběhnou. Sledujte dále tyto stránky, jakékoli další informace a upřesnění budou opět zveřejněny zde.

K zasílání jakýchkoli písemností a dalších zásilek na naši adresu využívejte vždy primárně datovou schránku, popř. služeb poštovní přepravy, podatelna MK ČR nyní funguje pouze v omezeném provozu a její využívání pro veřejnost není z bezpečnostních důvodů doporučováno.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Hodnocení projektů 4. čtvrtletí proběhne z bezpečnostních důvodů bez možnosti slyšení. Výsledky hodnocení projektů 4. čtvrtletí budou zveřejněny nejpozději do konce srpna 2020 na webu SFK. Výsledky nemohou být sdělovány dříve na základě telefonických ani e-mailových dotazů, děkujeme za pochopení.

 

K zasílání vyúčtování finančních prostředků poskytnutých Státním fondem kultury ČR preferujeme datovou schránku. Pokud nejste držitelem DS, je možné zaslat vyúčtování na adresu: sfk.vyuctovani@mkcr.cz, do předmětu e-mailové zprávy uveďte číslo projektu. Rozhodným dnem pro příjem vyúčtování je datum odeslání e-mailové zprávy. Celkový limit pro příjem jednotlivých elektronických zásilek je 10 MB. Prosíme o zasílání nezazipovaných zásilek ve formátu *.doc, *.docx, *.pdf nebo *.rtf. vyúčtování zahrnuje následující náležitosti:

 

Děkujeme za Vaše pochopení a ohleduplnost.
SFK

Spojte se s námi