Ministerstvo kultury má novou tiskovou mluvčí a vedoucí tiskového oddělení

04.11.2019 13:52|ministerstvo

Michaela Lagronová (43 let) přichází na Ministerstvo kultury z Exportní garanční a pojišťovací společnosti, kde měla na starosti PR a marketing.

 

Předtím působila více než 4 roky jako tisková mluvčí a ředitelka tiskového odboru Ministerstva zahraničních věcí. Před příchodem na MZV ČR pracovala téměř 5 let ve skupině Český aeroholding (tehdejší mateřská společnost Letiště Praha a Českých aerolinií) na různých pozicích jak v dceřiných společnostech jako např. Letiště Praha, tak i v mateřské společnosti - jako ředitelka korporátní a marketingové komunikace a tisková mluvčí.

Michaela Lagronová dříve pracovala rovněž ve zpravodajsko-publicistické televizi Z1 jako dramaturg diskusních pořadů, dále jako PR manažerka a tisková mluvčí petrochemické skupiny Unipetrol nebo jako tisková mluvčí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. M. Lagronová zahájila svou profesní kariéru v redakci zpravodajství a publicistiky České televize, kde externě pracovala mezi lety 1998 – 2001 a mimo jiné se podílela na tvorbě nových publicistických formátů.

Lagronová vystudovala obor mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a marketing a sociální komunikaci na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity T. Bati ve Zlíně. 

Mezi její koníčky patří hlavně film, politika, cestování a lyžování.

 

Kontakt:
Michaela Lagronová

tiskovou mluvčí
M: 602 304 708
E: michaela.lagronova@mkcr.cz
 

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Michaela Lagronová
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: michaela.lagronova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.