Nastavení cookies

NGP od pondělí uzavírá své výstavní prostory

09.10.2020 20:20|příspěvkové organizace

S ohledem na koronavirová opatření budou v souladu s nařízením vlády od pondělí 12. října do neděle 25. října 2020 uzavřeny všechny muzejní a galerijní instituce.

 

Národní galerie Praha je proto také nucena uzavřít od pondělí na dva týdny své výstavy a expozice a zrušit všechny programy pro veřejnost. Zakoupené vstupenky na doprovodné programy NGP je možné reklamovat přes portál GoOut.cz.

O víkendu 10 a 11/10 budou nově otevřené výstavy Rembrandt: Portrét člověka (v paláci Kinských) a Mikuláš Medek: Nahý v trní (v objektu Valdštejnské jízdárny) otevřeny veřejnosti až do 21 h.

Pro aktualizaci termínů a programů a více informací sledujte webové a facebookové stránky NGP, jejichž prostřednictvím vám budeme nadále přinášet kvalitní online obsah.

Dne 16. října měla být ve Šternberském paláci slavnostně otevřena expozice Staří mistři II. Nový termín otevření expozice je v jednání a bude oznámen, jakmile to situace umožní.

 

 

Národní galerie Praha
Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jana Malíková
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: jana.malikova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.