Nastavení cookies

Otevření Moravského zemského muzea

03.12.2020 12:28|příspěvkové organizace

MZM otevírá ve středu 9. 12. veřejnosti své výstavní prostory ve městě Brně.

 

Budou otevřeny všechny aktuální výstavy (Ondřej Sekora. Mravenčí a jiné práce, Do Brna široká cesta, Čas rytířů dalekých moří a nové výstavy Tváří v tvář. Aristokratický portrét v baroku a Monogramista T.D – P. P. S. V.).  Budou zpřístupněny i stálé expozice, a to na objednání. 

V předstihu se nám podařilo připravit k otevření přízemí Dietrichsteinského paláce, takže již na sv. Barboru 4. 12. mohou první zájemci navštívit výstavu Ondřeje Sekory a kramářských písní. 

Nové výstavy: V předvečer sv. Mikuláše, v sobotu 5. 12. v 17.00 bude on-line otevřena výstava Monogramista T.D – P. P. S. V. s autorovou přednáškou v Památníku Leoše Janáčka, v úterý 8. 12. bude představena výstava Tváří v tvář. Aristokratický portrét v baroku v Dietrichsteinském paláci. Záznam z obou těchto akcí můžete zhlédnout na webu a FB MZM.

Objednávání návštěv ve stálých expozicích Pavilonu Anthropos, Dietrichsteinského paláce a Biskupského dvora bude možné na adrese: expozice@mzm.cz, a to vždy min. 24 hodin předem, objednávky na víkend do pátku do 11.00. Děkujeme za pochopení.

 

Kontakt:
Barbora Javorová
Tiskový a PR servis MZM
T: +420 533 435 273, +420 602 812 682
E: bjavorova@mzm.cz
W: www.mzm.czwww.facebook.com/MZM1817/www.instagram.com/MZM1817/

Soubory ke stažení
TISKOVÉ ODDĚLENÍ

Jana Malíková
Vedoucí tiskového oddělení
Tisková mluvčí
email: jana.malikova@mkcr.cz

Petra Hrušová
Pracovnice tiskového oddělení
email: petra.hrusova@mkcr.cz

Ivana Awwadová
Pracovnice tiskového oddělení
email: ivana.awwadova@mkcr.cz
info Novinářské dotazy prosím zasílejte na press@mkcr.cz.
Ostatní (včetně dotazů dle zák. č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím) směřujte na epodatelna@mkcr.cz, odkud budou zaslány příslušným odborným útvarům k vyřízení.